Faaliyet Alanlarımız

● Proje-Taahhüt ve Servis:
● Yüzme havuzları filtrasyon ve dezenfeksiyon tesisatları
● Yüzme havuzu inşaatları-Süs havuzları fıskiye sistemleri.
● Sauna-Buhar odası

● İthalat ve Satış:
Yüzme havuzu ekipman ve aksesuarları-Havuz kimyasalları-Süs havuzu fıskiye ve ekipmanları-Sauna,Buhar odası malzemeleri.

● Özellikle SPA ve Wellness turizminin gelişmesi doğal olarak sektörümüzü etkilemektedir. İnsanlar tatillerini artık sadece farklı yerleri görmek değil, sağlıklarını da korumak amaçlı düşünmektedirler. Dolayısıyla bizim yaptığımız işler bu sistemin içinde yer almaktadır.
● Yurt içi ve yurt dışı her bölgede hizmet vermekteyiz.Daha çok Marmara,Akdeniz ve Ege Bölgelerinde ağırlık kazanmaktadır.
● Havuzlarımız ve Saunalarımız ebatlarına,kullanılacak yerli veya ithal ekipmanlara ,müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır.
● Üstten taşmalı ve Skimmerli havuz malzemeleri,Panel havuzlar,Liner,Havuz Kimyasalları,Havuz-Sauna-Buhar Odası ithal ve yerli malzemeleri.
● Firmamızın imalatı olan panel havuzlarımızın panellerinin hammaddeleri yüksek yoğunluklu polietilen,UV katkılı,aside ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı,insan sağlığına direkt temasında sakınca bulunmamakta,-30ºC,+80ºC arası ısıya dayanıklıdır.Liner kaplamalarımızda yurtdışından gelmekte olup ,havuzlarımız arzu edildiği taktirde toprağa gömülü veya yarı gömülü olabilir aynı zamanda toprak üstü olrakta kullanılabilir
● Bugüne kadar uyguladığımız kalitemizden ödün vermeden,dünya standartlarındaki çalışmalarımıza devam etmek.

 

Powered by Acropolia